Russian version
Login:
Password:
Decision Support Systems. Theory and Practice (DSS 2013)

All 2 messages.
Participator
of the conference:
Масловський Сергій Миколайович, e-mail:sergiy[at]pu.if.ua
Authors: Масловський С.М., Дутчак М.С., Петрик С.М.
Title of
report:
ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ПРИ КОМП´ЮТЕРНОМУ ОЦІНЮВАННІ ЗНАНЬ

Вавиленкова Анастасия Игоревна, НАУ1378
  Доброго дня, Сергій Миколайович. Підкажіть, будь ласка, яку модель представлення знань Ви використовуєте в своїй системі? А також, чим відрізняється модель адаптивного тестового контролю знань “EduPRO/Owl” від існуючих систем, що здійснюють контроль знань і використовують для оцінки ті ж критерії, що наведені у Вашій доповіді. Завчасно дякую за відповідь.
Масловський Сергій , Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника, Івано-Франківськ, Україна1379
  Дякую за запитання, дуже приємно, що моя доповідь Вас зацікавила.
  В запропонованій моделі тестового контролю знань використовується часовий характеристичний параметр (як індивідуальний так і груповий), який, в свою чергу, дозволяє більш точно оцінити як рівень складності завдання так і рівень підготовленості студента, а також виступає як контролюючий фактор того, чи встигає студент дати відповідь на всі запропоновані питання чи ні – охопити все поле знань. Цей критерій запропонований на основі проведеного нами статистичного аналізу і, на скільки мені відомо, відсутній в інших системах. Крім того, в системі до кожної частини лекційного матеріалу прив’язуються запитання. Необхідно відмітити, що лекційний матеріал в системі, так само як і прикріплені до нього питання, володіють певними характеристичними параметрами, такими як тип представлення (малюнок, таблиця, формула і т.д.), ступень деталізації, складність і т.д. Відповідно процес прийняття рішень при переведенні між рівнями складності питань є дещо складнішим і постійно вдосконалюється.
  Крім того, дана система впроваджена в начальний процес університету, тобто є реальною діючою системо дистанційного навчання та контролю знань на відміну від закордонних аналогів які, як правило, є експериментальними.
  Більш детально: http://www.d-learn.pu.if.ua
  
© ATS Ukraine 2005